Przy Jeziorce to pilotażowy projekt mieszkaniowy superekologicznego i energooszczędnego budynku zlokalizowanego w ścisłym centrum Konstancina-Jeziorny, ukrytego w drugiej linii zabudowy głównych ulic uzdrowiska. Farma fotowoltaiczna, stacje ładowania samochodów elektrycznych, bardzo dobra izolacja budynku czy system retencji wody deszczowej są standardem naszych dotychczasowych realizacji.  Inwestycja Przy Jeziorce zostanie dodatkowo wyposażona w pompy ciepła oszczędnie ogrzewające budynek poprzez instalację podłogową. Prąd pozyskany z paneli fotowoltaicznych będzie przechowywany w magazynie i pozwoli na zasilenie budynku energią słoneczną w nocy oraz w pochmurne dni. Cały system dopełni rekuperacja, która zminimalizuje utratę ciepła i zapewni komfort zawsze czystego powietrza. Mieszkania będą wyposażone w Smart Home, który zmaksymalizuje oszczędności wygenerowane przez ekologiczne systemy oraz dodatkowo pozwoli na wygodne korzystanie z kompatybilnych urządzeń.

.

 Budynek będzie wykonany w wysokim standardzie. Na elewacji pojawią się płytki klinkierowe ułożone pionowo, a balustrady okalające budynek przybiorą niestandardową formę, nadając architekturze budynku ciekawego wyglądu. Części wspólne będą zdobione przez starannie wyselekcjonowane materiały takie jak naturalne kamienie, spieki kwarcowe, wysokiej jakości gres czy lampy wykonane na specjalne zamówienie. Do każdego mieszkania przypisane będą dwa niezależne miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

.

Inwestycja Przy Jeziorce składa się z 17 mieszkań na 3 kondygnacjach oraz 38 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Mieszkania będą gotowe do przekazania w III kwartale 2024 roku.

Pompa ciepła

Pompy ciepła oszczędnie ogrzeją budynek poprzez instalację podłogową.

Rekuperacja

Rekuperacja zminimalizuje utratę ciepła i zapewni komfort zawsze czystego powietrza.

Magazyn energii

Prąd pozyskany z paneli fotowoltaicznych będzie przechowywany w magazynie i pozwoli na zasilenie budynku energią słoneczną w nocy oraz w pochmurne dni.

Wysoki standard

Części wspólne będą zdobione przez starannie wyselekcjonowane materiały takie jak naturalne kamienie, spieki kwarcowe, wysokiej jakości gres, klinkier na elewacji czy lampy wykonane na specjalne zamówienie.

Smart Home

Mieszkania będą wyposażone w Smart Home, który zmaksymalizuje oszczędności wygenerowane przez ekologiczne systemy oraz dodatkowo pozwoli na wygodne korzystanie z kompatybilnych urządzeń.

Panele Fotowoltaiczne

Części wspólne będą zasilane energią słoneczną z paneli fotowoltaicznych zlokalizowanych na dachu generując oszczędności przyszłej Wspólnocie Mieszkaniowej.

Stacje Ładowania Samochodów Elektrycznych

W garażu podziemnym umieścimy prywatne stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Retencja Wody Deszczowej

Woda opadowa będzie magazynowa w specjalnym zbiorniku i wykorzystywana do pielęgnacji ogrodu.

Winda

Budynek będzie wyposażony w cichobieżną windę z modułem odzysku energii.

Kliknij w piętro na budynku
piętro
/ 2
dostepne
zarezerwowane
sprzedane
Kliknij, aby zobaczyć rzut Przesuń tabelę, aby zobaczyć więcej
nr piętro pokoje metraż cena m2 cena status zapytaj
Galeria
Lokalizacja

Inwestycja jest zlokalizowana przy ul. Małej 2centrum miasta-uzdrowiska Konstancin-Jeziorna, blisko szlaków spacerowo-rowerowych rzeki Jeziorka. Usytuowanie w drugiej linii zabudowy zapewnia spokój i ciszę. Krótkim, kilkuminutowym spacerem dojdziemy do centrum handlowego Stara Papiernia, Targowiska Miejskiego czy Parku Zdrojowego. Centralna lokalizacja zapewnia dostępność wszystkich niezbędnych do wygodnego życia usług bez konieczności podróży samochodem. Dojazd komunikacją miejską do Warszawy i metra zapewniają przystanki autobusowe znajdujące się obok budynku.

Konstancin-Jeziorna to wyjątkowe miejsce. Warto tu przyjechać nie tylko dla słynnej tężni solankowej. Na wszystkich odwiedzających czekają rezerwaty przyrody, szlaki rowerowe, zabytkowe wille i pałace oraz położone wśród lasów sosnowych wysoko wyspecjalizowane zakłady lecznicze i rehabilitacyjne. Zapraszamy do tonącego w zieleni, pełnego kwiatów jedynego uzdrowiska na Mazowszu.”
Dowiedz się więcej: https://www.konstancinjeziorna.pl