Natalówka – nowa inwestycja w Milanówku

     Kameralna inwestycja Natalówka jest położona w ścisłym centrum malowniczego Milanówka przy ul. Piłsudskiego 29, kilka kroków od stacji PKP Milanówek. Budynek jest otoczony klimatycznym, zielonym parkiem charakterystycznym dla Miasta-ogrodu. Klasyczna bryła z drewnianymi elementami, w połączeniu z balkonami przypominającymi werandy, nadaje architekturze budynku eleganckiego stylu.

 

     Natalówka składa się z 23 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań, wygodnego garażu podziemnego, pojemnych komórek lokatorskich oraz komfortowej windy łączącej wszystkie kondygnacje. Wśród powstających mieszkań znajdują się zarówno niewielkie lokale – idealne dla singla lub pary, jak i te większe – świetnie nadające się dla kilkuosobowej rodziny. Mieszkania na parterze posiadają wydzielone duże ogrody zlokalizowane w ustronnej części inwestycji. Na ostatnim, drugim piętrze znajdują się okazałe apartamenty dwupoziomowe z antresolami, gdzie w częściach dziennych zachowano pełną wysokość kondygnacji do 6 metrów, a wysokości pomieszczeń nad antresolami dochodzą aż do 4,7 metra. Oryginalna inwestycja została zaprojektowana przez renomowaną pracownię Bulak Sp. z o.o..

 

      Generalny wykonawca Natalówki – Technobud Sp. z o.o. posiada bogate doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów mieszkaniowych wielorodzinnych, firma funkcjonuje i rozwija się na polskim rynku od ponad 20 lat. Planowane oddanie inwestycji do użytkowania to I kwartał 2020 roku.

Dwupoziomowe apartamenty

Na 2 piętrze znajdują się luksusowe apartamenty z antresolami

Stylowa architektura

Charakter osiedla tworzą balkony-werandy i elewacja z drewnianymi elementami, wykonane z najlepszej jakości materiałów

Kameralne osiedle

Na projekt składają się jedynie 23 mieszkania tworzące zaciszny klimat

Klimatyczny Park

Wszystkie mieszkania mają widok na piękny starodrzew

Mieszkania z ogrodami

Wszystkie mieszkania na parterze mają prywatne ogrody o powierzchni od 70 do 330 m2 zlokalizowane w intymnej części inwestycji

Budynek przystosowany dla niepełnosprawnych

Garaż podziemny

Składający się 24 miejsc postojowych i 22 komórek lokatorskich

Winda

Łączy wszystkie kondygnacje naziemne z garażem podziemnym

PKP Milanówek

Stacja kolejowa znajduje się kilka kroków od inwestycji. Dojazd do Warszawy w 30 minut